Tato stránka používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb v souladu s Pravidly. x

Výrobky

+POLAROID KAMERY CUBE+ / CUBE
 
+Fotoaparáty
 
+POLAROID - ŻARÓWKI LED
 
+KODAK - APARATY / DRUKARKI / PROJEKTORY
 
+APARATY LOMOGRAPHY
 
+Akcesoria do kamer GoPro i SJCAM
 
+Akcesoria do smartfonów / telefonów
 
+Drony i akcesoria
 
+Drukarki 3D
 
+Endoskopy / Mikroskopy
 
+Czujniki smogu / Pyłomierze
 
+Fotopułapki - Kamery Leśne
 
+Videokamery
 
+Adaptéry
 
+Adaptéry na M42
 
+Čisticí soupravy
 
+Akcesoria do filmowania
 
+Lampa Příslušenství
 
+Vodotěsné příslušenství
 
+Akumulátory
 
+Battery Grip
 
+Odrazné plochy
 
+Časopisy
 
+Čištění matrice
 
+Čtečka peměťových karet
 
+Víčka
 
+Difuzory / Odrazky
 
+UV filtry
 
+Polarizační filtry CPL
 
+Efektové filtry
 
+Filtry kwadratowe 84.5mm
 
+Systém Cokin P
 
+Soupravy filtrů
 
+Pouzdra
 
+Kable USB / AV do aparatów i kamer
 
+Karty pamięci
 
+Konvertory TELE
 
+Konvertory WIDE
 
+Blesky
 
+Lampy LED / Pierścieniowe
 
+Nabíječky
 
+Makro
 
+Mikrofony
 
+Muszle Oczne
 
+Voděodolná pouzdra
 
+Ochrana LCD
 
+Ochranná pouzdra
 
+Protisluneční clony
 
+Remínky pro stativy
 
+Remínky na ruku
 
+Závěsné řemínky na krk
 
+Pendrivery / Pamięci Flash USB
 
+Dálkové ovládače
 
+PowerBanki
 
+Stativý / Monopods
 
+Zestaw Statyw + Torba fotograficzna
 
+Głowice statywowe
 
+Studio
 
+Fotografické brašny / batohy
 
+Objímky/ Redukce
 
+Tablice suchościeralne
 
+Spouštěcí kabely
 
+Soupravy příslušenství
 
+Ostatní příslušenství
 
+Klávesnice
 
+Baterie do laptopów
 
+Głośniki
 
+Akcesoria samochodowe
 
+Zegarki SmartWatch

Registruj se

Newsletter


Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro potřeby nutné k realizaci newsletter (shodně s Ústavou ze dne 29.8.1997r. o Ochraně osobních dat sb. zák. č. 133/883).
VÝROBCI:
Cistící roztok na optiku 70ml
ROTIN
Cistící roztok na optiku 70ml
kód výrobku: SB767
datum přidání: 2009-02-28
-
(bez DPH)
-
(s DPH)
chvilkový nedostatek zboží
Komentáře: 0 | Přidej komentář
Cistící roztok na optiku 70mlCistící roztok na optiku 70ml

 

Vážení! Dovolujeme si Vám představit nejvyšší kvality čistící prostředek pro veškerou optiku, kterého výrobcem je polská firma ROTIN.  Je to polský výrobek,  je držitelem mnoha významných certifikátů a atestů potvrzujících jeho ojedinělou kvalitu.

Čistící roztok na optiku firmy Rotin – je základním prvkem  výbavy každého, kdo vlastní fotoaparát buď kameru.  Ideálně odstraňuje z povrchů optických a skleněných zařízení  veškeré nečistoty a špínu.

Čistící prostředek k čištění optiky firmy ROTIN je vhodný pro ošetřování optických prvků ve Vašem fotoaparátu nebo kameře. Tento roztok používáme mimo jiné k čištění objektivů (dokonce i těch, které mají ochranné vrstvy), všech druhů fotografických filtrů, makro čoček, konvertérů, LCD displejů u fotoaparátů a kamer, hledáčků, zrcadel a jiných optických prvků. Tento roztok je také vhodný k čištění další optiky jako jsou skla v brýlích, dalekohledů, obrazovky u počítače, mobilního telefonu, atd.

Roztok  velmi rychle odstraňuje veškeré znečištění, mastnotu všeho druhu,  prach, šmouhy, pyl. Kromě toho chrání  optické prvky před zamlžením. Díky tomu  se také zlepšuje kvalita fotografií a natočených filmů.

Čistící roztok na optiku značky ROTIN doporučujeme zejména pro čištění skla (objektivů, filtrů, čoček, konvertérů) s antireflexní povrchovou úpravou. Na rozdíl od levných čistících prostředků vyrobených v Číně, čistící roztok značky ROTIN je stoprocentně bezpečný, neničí sklo ani ochranné vrstvy, kterými jsou objektivy, filtry, konvertery nebo čočky ošetřeny.

Tento roztok, jako jediný na polském trhu, poskytuje mnohovrstvý antistatický systém, který zaručuje mnohem větší skutečnost než čistící prostředky starší generace nevybaveny zmíněným systémem (více informací ohledně systému je uvedeno pod galerií).

KE KAŽDÉMUroztoku PŘIKLÁDÁME NÁVOD K POUŽITÍ V POLŠTINĚ. DETAILNÍ POKYNY A INSTRUKCE MŮŽETE STÁHNOUT PŘÍMO ZE STRÁNEK VÝROBCE.

Ukázky nejčastějších možných zašpinění , pro vyčištění kterých použití čistícího roztoku ROTIN je obzvlášť žádoucí.

I. Fotíme za nízkých teplot  ( ku příkladu v zimě venku na horách), potom ihned vcházíme do teplé místnosti např. restaurace).

Pokud ještě před samotným vchodem do teplé místnosti optiku přetřeme roztokem (objektiv, filtr, konverté, atd.) skla se nezamlží a fotografie budou mnohem kvalitnější.

II. Během focení nebo  při připevňování filtru, čočky, konvertéru, ochranného víčka na objektiv jsme se prstem dotknuli skla, na kterém se objevil zřetelný  zamaštěný otisk.

Špinavou část optiky přetřeme utěrkou Microfab, kterou navlhčíme roztokem značky ROTIN a můžeme být jistí, že veškerá špína zmizí.

III. Během focení jsme nechtěně něčím špinavým zavadili o sklo, v důsledku čeho jsou na optice šmouhy.

Zde pro vyčištění syntetické mastnoty použijeme obdobný  postup jak bylo uvedeno výše.

IV. Při focení proti slunci vidíme černé skvrny, při kontrole objektivu, filtru, čočky nebo konvertéru zjistíme, že na skle jsou viditelné drobečky prachu.

V tomto případě také použijeme utěrku Microfab navlhčenou čistícím roztokem na optiku značky ROTIN.

V. Je to běžné, že při normálním, každodenním focení se může optika našeho fotoaparátu nebo kamery zašpinit, proto je důležité, abychom měli u sebe čistící roztok na optiku značky ROTIN.

Jak působí čistící roztok značky ROTIN. Níže představujeme nejvyšší skutečnost působení roztoku. Během testu byl vyčištěn objektiv u fotoaparátu CanonS5 is.

Objektiv před vyčištěním

SystemBank
 
Objektiv během čištění                             Objektiv po vyčištění

SystemBank SystemBank

Jak funguje mnohovrstvý antistatický systém.

Mnohovrstvý antistatický systém funguje na principu zvětšování  povrchového napětí optických prvků.  Po ošetření skla čistícím roztokem zůstává na něm mnohovrstvý nanometrický povlak, který  zvětšuje  povrchové napětí a tím pádem  zmenšuje přitahování materiálních částic o 95%.  Díky tomu se mnohokrát  prodlouží doba, za kterou se optické prvky ve Vašem fotoaparátu zašpiní.  Speciální mnohovrstvý systém Vám zaručí větší antistatickou ochranu optických prvků u fotografických přístrojů.

Proč vlastně zvolit  čistící roztok na optiku značky ROTIN:

1.  Čistící roztok značky ROTIN je jako jediný přípravek na optiku vyráběn v Polsku. Podle statistických údajů (ze dne 21.12.2008)  až 91 % prodejců na allegru nabízí prostředky vyráběné v Číně. Většina těchto přípravků nemá certifikáty potvrzující a tudiž zaručující jejich kvalitu abezpečí.

2. Prostředek značky ROTIN je výrobkem nejvyšší kvality, má veškeré potřebné certifikáty kvality a bezpečí.

3. Roztok je vytvářen z nejlepších a nejkvalitnějších složek. Neobsahuje umělá plnidla ani konzervační látky, co se často stává u jiných levných prostředků na optiku, které až v 70 % obsahují vodu. Ostatní složky jsou konzervační látky 10%, umělá plnidla 15% a jenom 15% skutečně aktivní látky.

Několik slov na téma výrobce: „Firma Rotin je polským podnikem, který se věnuje výrobě, dovozu a prodeji fotografického příslušenství. Hlavním distributorem našich výrobků na českém trhu je firma SystemBank, která ve fotografické branži působí už od 1991 roku. Několikaleté zkušeností našich zaměstnanců při výrobě fotografického příslušenství, hlavně čistícího sortimentu, nám umožňuje produkci výrobků nejvyšší kvality za rozumnou cenu.  Snažíme se neustále propagowat naše výrobky v globálním měřítku, a proto získáváme stále nové zástupce našich výrobků na území celé České republiky a tím ještě více usnadníme svým zákazníkům přístup k našim výrobkům. Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníků, a proto pokud máte nějaké připomínky, dotazy nebo doporučení týkající se naší působností, kontaktujte nás co nejdříve.  Přímý kontakt na výrobce je možný na emailové adrese rotin@rotin.pl Zveme Vás rovněž na internetové stránky výrobce. WWW.ROTIN.PL


 


Komentáře
Name:
Komentář:


XREC KODAK GARY FONG ROTIN MATIN POLAROID AUKRO
* UWAGA! Twoja przeglądarka internetowa nie obsługuje języka javascript. Strona nie będzie działała prawidłowo!
Aby rozwiązać ten problem, musisz włączyć obsługę tego języka w opcjach swojej przeglądarki.