Tato stránka používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb v souladu s Pravidly. x

Výrobky

+POLAROID KAMERY CUBE+ / CUBE
 
+Fotoaparáty
 
+POLAROID - ŻARÓWKI LED
 
+KODAK - APARATY / DRUKARKI / PROJEKTORY
 
+APARATY LOMOGRAPHY
 
+Akcesoria do kamer GoPro i SJCAM
 
+Akcesoria do smartfonów / telefonów
 
+Drony i akcesoria
 
+Endoskopy / Mikroskopy
 
+Czujniki smogu / Pyłomierze
 
+Fotopułapki - Kamery Leśne
 
+Videokamery
 
+Adaptéry
 
+Adaptéry na M42
 
+Čisticí soupravy
 
+Akcesoria do filmowania
 
+Lampa Příslušenství
 
+Vodotěsné příslušenství
 
+Akumulátory
 
+Battery Grip
 
+Odrazné plochy
 
+Časopisy
 
+Čištění matrice
 
+Čtečka peměťových karet
 
+Víčka
 
+Difuzory / Odrazky
 
+UV filtry
 
+Polarizační filtry CPL
 
+Efektové filtry
 
+Filtry kwadratowe 84.5mm
 
+Systém Cokin P
 
+Soupravy filtrů
 
+Pouzdra
 
+Kable USB / AV do aparatów i kamer
 
+Karty pamięci
 
+Konvertory TELE
 
+Konvertory WIDE
 
+Blesky
 
+Lampy LED / Pierścieniowe
 
+Nabíječky
 
+Makro
 
+Mikrofony
 
+Muszle Oczne
 
+Voděodolná pouzdra
 
+Ochrana LCD
 
+Ochranná pouzdra
 
+Protisluneční clony
 
+Remínky pro stativy
 
+Remínky na ruku
 
+Závěsné řemínky na krk
 
+Pendrivery / Pamięci Flash USB
 
+Dálkové ovládače
 
+PowerBanki
 
+Stativý / Monopods
 
+Zestaw Statyw + Torba fotograficzna
 
+Głowice statywowe
 
+Studio
 
+Fotografické brašny / batohy
 
+Objímky/ Redukce
 
+Tablice suchościeralne
 
+Spouštěcí kabely
 
+Soupravy příslušenství
 
+Ostatní příslušenství
 
+Klávesnice
 
+Baterie do laptopów
 
+Głośniki
 
+Akcesoria samochodowe
 
+Zegarki SmartWatch

Registruj se

Newsletter


Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro potřeby nutné k realizaci newsletter (shodně s Ústavou ze dne 29.8.1997r. o Ochraně osobních dat sb. zák. č. 133/883).
VÝROBCI:
Souprava DUO RM
ROTIN
Souprava DUO RM
kód výrobku: SB771
datum přidání: 2009-02-28
310.48 kč
(bez DPH)
310.48 kč
(s DPH)
množství:
Komentáře: 1 | Přidej komentář
Souprava DUO RM

PROFESIONÁLNÍ ČISTÍCÍ SADA Duo RM HIGH QUALITY
pro zařízení a optické příslušenství od renomovaných firem ROTIN a MATIN
ZNAČKOVÝ VÝROBEK ZA SKVĚLOU CENU.

DUO RM je to JEDINÁ SADA, která se skládá z nejkvalitnějšího SILIKONOVÉHO BALÓNKU (v jiných, levných sadách je gumové dmýchadlo, které není tak kvalitní) a velmi kvalitního čistícího prostředku pro optiku od polské firmy ROTIN.

Můžete si vybrát ze 3 sad. Sada s modrým, červeným nebo černým balónkem.
Sada DUO RM je aktuálně nejlepší sadou pro čištění optiky na trhu. Je to plně postačující sada pro profesionály a amatéry. Součástky, ze kterých se sada skládá, umožňují vyčistit všechny druhy nečistot. Příslušenství prodávané v jiných soupravách na allegru  je jenom málo kvalitní a užitečnou nahrážkou.

Čistící sada je základním prvkem ve vybavení každého fotografa – amatéra a také profesionála. Koupě čistící sady je investicí na mnoho let, proto stojí za to vybrat si pokud možno nejlepší sadu a přidat za kvalitu několik zlotých více. Je opravdu důležité zamyslet se nad kvalitou čistící sady.

Proč vlastně stojí za to si vybrat právě sadu DUO RM HIGH QUALITY :

1. Je to jediná sada, která není vyráběna v ČÍNĚ. Tekutina je vyráběna v Polsku, kdežto ostatní příslušenství v Jižní Koreji. Tato skutečnost je zárukou, že všechny součásti sady jsou velmi kvalitní.

2. Sada DUO RM zahrnuje NEJLEPŠÍ optický čistící prostředek, značkový s bezpečnostní zárukou. Jiné, levné sady mají pouze nekvalitní čistící prostředek s přísadou konzervačních látek. Kvalita těchto čistících prostředků je mnohem horší než prostředků od firmy ROTIN. DODATEČNĚ čistící prostředky od firmy ROTIN jsou jediné na polském trhu, vyráběné podle nové technologie vícevrstvého antistatického systému.  

3. Jako jediná sada DUO RM má velmi kvalitní SILIKONOVÉ dvoukomorový balónek, který je vyráběn podle nejnovější technologie KNT vypracované a patentované firmou MATIN. NENAJDETE JINÉ TAK VYSOCE KVALITNÍ DMÝCHADLO NA POLSKÉM TRHU. ZARUČUJEME. Kvalita balónku ze sady DUO RM je nesrovnatelně lepší než balónků z levnějších čistících sad.

4. Sada DUO RM jako jediná zahrnuje speciální štěteček, který pomocí ofukavátka umožňuje mnohem přesnější čištění než obyčejné štětečky a péra LENSPEN.
Sadu DUO RM používejte pro čištění optických součástek ve fotoaparátech, zrcadlovkách a digitálních kamerách: u filtrů, objektivů, čoček, matric, brýlí, obrazovek, LCD obrazovek a také mobilů, kamer, dalekohledů, těl digitálních fotoaparátů a zrcadlovek a jiných optických a elektronických součástek.

Sada zahrnuje:

1. Dvoukomorový  SILIKONOVÝ BALÓNEK se speciálním ventilem od firmy MATIN  
2. 45ml čistícího prostředku pro čištění optiky, který je vyroben podle nové technologie WSA od firmy ROTIN
3. Útěrka z mikrovlákna 20x20cm od firmy ROTIN
4. 25x čistící papírky od firmy ROTIN
5. Přídavný  štěteček na dmýchadlo ZDARMA

 

SystemBank SystemBank SystemBank

Sada zahrnuje:

1. Čistící prostředek od firmy ROTIN s dávkovačem o objemu 45ml

Jediná tekutina s vícevrstvým antistatickým systémem

Antistatická tekutina od firmy ROTIN:
Tekutina, která se nachází v sadě, dokonale odstraňuje všechny nečistoty, syntetické a přírodní kyseliny, pyl, čmouhy, prach. Navíc chrání optické součástky před zamlžením. Díky tomu zvyšuje kvalitu vytvořených fotografií a natáčených filmů.

Navíc tekutina, jež je součástí sady, jako jedna z mála na polském trhu má nový, vícevrstvý antistatický systém , který zaručuje větší sílu působení než čistící tekutiny starší generac, protože ty takový  systém nemají.
Jak funguje vícevrstvý antistatický systém.

Vícevrstvý antistatický systém funguje tak, že zvětšuje povrchové napětí optických prvků. Když očistíte sklo tekutinou, vytvoří se nanometrová, vícevrstvá vrstva, která zvětší povrchové napětí a redukuje přitahování hmotných těles o 95%. Díky tomu se mnohonásobně prodlouží čas, ve kterém se optické součástky zašpiní. Speciální vícevrstvý systém zaručuje větší antistatickou ochranu optických součástek.                          


 
SystemBank


2. Útěrka z mikrovlákna, nejjemnější, rozměr 20x20cm od firmy ROTIN


Velmi kvalitní útěrka Microfab z nejjemnějších viskozních vláken. Je to jediná útěrka z mikrovláken, která není příliš drsná, nepoškozuje povrch, nepráší, nezanechává chomáčků a přitom odstraňuje všechna zanečištění. Je velmi savá. Doporučujeme také pro čištění optiky s antireflexním povlakem. Nepoškozuje povrch, sklo. Díky tomu můžete čistit optické zařízení, ale také TV, počitáčovou obrazovku, a také okna a jiné skleněné předměty  v domácnosti. Velmi vhodná pro každodenní použití. Můžete jí vyprát a přitom nezničíte její specifické vlastnosti.
 

SystemBank


 
3. Fotografické dmýchadlo s ventilem značky  MATIN


Balónek je vyroben ze speciální měkké gumy obsahující příměs silikonu, zaručuje vznik silného proudu vzduchu a odstranění i nejjemnějších nečistot. Je mnohem kvalitnější než běžné gumové balónky, které můžete zakoupit jako součást jiných čistících sad pohybujících se v ceně od 20 do 25 zlotých. Díky využití speciálního systému ventilů pro nasátí čistého vzduchu, je vyfoukávaný vzduch filtrovaný a neznečišťuje skleněné povrchy. Dmýchadlo je určeno speciálně pro čištění matric u digitálních  zrcadlovek.

SystemBank


 
4. Přídavný štěteček od firmy MATIN

Je to kvalitní štětec vyrobený s velmi jemných vláken. Díky své specifické konstrukci, umožňující nasazení štětečku na koncovku ofukovátka firmy MATIN, obdržíte úžasný efekt, který je výsledkem spojení proudu vzduchu a kvalitních vláken. Štěteček je mnohem účinnější, než obyčejné štětečky nebo štětečky typu LENSPEN, protože spojuje výkon dmýchadla se štětečkem. Tato kombinace umožňuje vyčistit všechna místa Vašeho fotoaparátu, i ty velmi špinavé.
 
 
5. 25 kusů přírodních čistících papírků firmy ROTIN – neobyčejně jemné (pozor! – jiní výrobci nabízejí syntetické čistící papírky, které jsou tužší a méně kvalitní)

Je to dokonalý doplněk sady. Papírky jsou určené k čištění filtrů a objektivů s antireflexními vrstvami. Papírky firmy MATIN jsou jediné svého druhu vyrobené z velmi jemných, přírodních viskozových vláken. Jsou mnohem bezpečnější a měkčí, než obyčejné papírky, které jsou obvykle vyráběny z syntetických vláken.

SystemBank


Komentáře
hodnocení datum
6Slubujete návod na obsluhu v polštine. V dodávke6103 neni pribalený ! Je niekde na internete, alebo pošlite v e mail.
kubenka@stonline.sk (Kubenka)
2011-02-02 10:50:30
Name:
Komentář:


XREC KODAK GARY FONG ROTIN MATIN POLAROID AUKRO
* UWAGA! Twoja przeglądarka internetowa nie obsługuje języka javascript. Strona nie będzie działała prawidłowo!
Aby rozwiązać ten problem, musisz włączyć obsługę tego języka w opcjach swojej przeglądarki.